ZABIEGI DLA MĘŻCZYZN

Dzisiejszy mężczyzna różni się od tego sprzed 10 lat. Jest świadomy przemijającego czasu oraz wie, że dbanie o swój wygląd nie jest już tylko domeną kobiet.

Aktywnym, dbającym o siebie Panom, proponujemy szereg zabiegów pomagających zachować atrakcyjny wygląd. Pamiętaj, zadbany mężczyzna to człowiek sukcesu!

  • Masz problem z nadmiernym owłosieniem ciała? Proponujemy zabieg trwałego usuwania włosów z każdej części ciała, m.in. karku, pleców, szyi, torsu i pach.
  • Ćwiczenia na siłowni nie dają wyraźnego efektu? Proponujemy zabieg redukcji i rozbijania tkanki tłuszczowej, a także ujędrniania wybranych partii ciała.
  • Masz problem z tzw. pajączkami? Proponujemy zabieg zamykania naczynek krwionośnych.
  • Na pojawiające się na Twojej twarzy wypryski lub blizny potrądzikowe też mamy sposób! Proponujemy zabiegi leczenia trądziku i łojotoku innowacyjną metodą terapii światłem, a dodatkowo za pomocą mikrodermabrazji czy eksfoliacji kwasami.
  • Na twojej skórze pojawiają się oznaki upływającego czasu? Proponujemy zabieg fotoodmładzania i termoliftingu skóry.
  • Na wszelkie zmiany kolorytu skóry proponujemy zabieg usuwania przebarwień.

Nasi specjaliści przygotowali szereg zabiegów, które pomogą Ci osiągnąć Twój wymarzony wygląd.

Zadbana cera i zgrabna sylwetka to dzisiaj więcej niż moda – to konieczność. Lepiej wyglądasz – bardziej przychylnym okiem patrzą na Ciebie pracodawcy, klienci i … kobiety.

Nie czekaj, zadbaj już dziś o swój wygląd i dobre samopoczucie!


Intymna depilacja męska - Boyzilian

Boyzilian czyli męska depilacja brazylijska to odpowiedź na wyzwania jakie stawia przed współczesnymi mężczyznami świat. Gładkie, pozbawione nadmiernego owłosienia ciało to już nie tyle moda co konieczność. Nie jest to zabieg dla każdego, jednak każdy nowoczesny mężczyzna doceni komfort i higienę, którą daje ten rodzaj depilacji. Zresztą depilacja intymna już dawno została doceniona przez sportowców, za: komfort, higienę oraz walory estetyczne. Oferujemy prawdziwą, oryginalną i w pełni profesjonalną depilację BOYZILIAN na najwyższej jakości woskach firmy LYCON.

JAKI OBSZAR OBEJMUJE DEPILACJA BOYZILIAN?

Depilacja BOYZYLIAN obejmuje: wzgórek łonowy, penisa, mosznę oraz szparę międzypośladkową.

Intymna depilacja męska - Cennik

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Przed zabiegiem depilacji boyzilian klient otrzymuje jednorazową bieliznę ochronną. Następnie układa się na wydezynfekowanym i przykrytym jednorazowym prześcieradłem fotelu. Skóra jest przemywana wacikiem nasączonym preparatem o działaniu aseptycznym. Kosmetolog, za pomocą jednorazowej szpatułki nakłada na poszczególne fragmenty ciała ciepły wosk a następnie zrywa go wraz z włoskami. Po zabiegu, na skórę jest aplikowany balsam łagodzący. Podczas zabiegu kosmetolog pracuje zawsze w jednorazowych rękawiczkach bezlateksowych.

PRZYGOTOWANIE DO DEPILACJI?

Aby depilacja boyzilian była skuteczna włoski muszą mieć minimalną długość 0,5 cm. Zaleca się wykonanie peelingu (np. Cukrowego) 3 dni przed planowanym zabiegiem. Należy zrezygnować z intensywnego opalania oraz stosowania drażniących kosmetyków, kilka dni przed planowaną wizytą.

PIELĘGNACJA PO DEPILACJI?

Bezpośrednio po zabiegu depilacji boyzilian kosmetolog aplikuje profesjonalne preparaty łagodzące. W przypadku bardzo wrażliwej skóry zaleca się zastosowanie łagodzącego żelu, zawierającego naturalne wyciągi roślinne o działaniu łagodzącym i regenerującym. Po 24-48 godzinach po depilacji zaleca się zastosowanie preparatu zapobiegającego ewentualnemu wrastaniu włosków. W celu uniknięcia podrażnień, nie należy przez 72 godziny po zabiegu: korzystać z basenu i sauny, opalać się, wykonywać forsownych ćwiczeń oraz stosować preparatów innych niż rekomendowane przez kosmetologa. Aby cieszyć się piękną i gładką skórą należy pamiętać o jej regularnym peelingowaniu oraz nawilżaniu.

OFERTA ZABIEGÓW

WYBIERZ SWOJĄ OFERTĘ

ZABIEGI DLA KOBIET ZABIEGI DLA MĘŻCZYZN

KONTAKT

SILKTOUCH Toruń ul. Grudziądzka 51B lok. 2 87-100 Toruń
tel: +48 795 942 985 torun@silktouch.pl

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek: 11.00 - 19.00 Sobota: 10.00 - 15.00
Mapa dojazdu