SilkTouch wykonuje zabiegi pielęgnacyjne na ekskluzywnych kosmetykach marki Jean D`Arcel.

Jean D`Arcel
Jean D’Arcel Cosmetique - tradycja, profesjonalizm, sukces

Firma Jean D’Arcel Cosmetique została założona w roku 1960 w Paryżu przez Paula Sergent. Początkowo zajmowała się produkcją perfum i kosmetyków kolorowych. Dwa lata później w odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów do istniejącego segmentu dołączono produkcję kosmetyków selektywnych do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. W 1976 roku siedziba firmy została przeniesiona do miejscowości Kehl w Niemczech gdzie znajduje się jednostka badawczo – produkcyjna oraz nowoczesne centrum szkoleniowe. W latach 1996-2004: dynamiczna ekspansja nowych linii kosmetycznych Q10 + O2, Vit C, Miracle, RetiVital, Soin d`Arome oraz Thalasso Visage pozwoliła na rozpoczęcie w 2000 roku budowy nowego ultranowoczesnego zakładu produkcyjnego oraz magazynów pozwalających zaspokoić potrzeby wszystkich odbiorców. Obecnie Jean D`Arcel Cosmetique jest jednym z liderów rynku europejskiego oraz eksportuje swoje produkty do ponad 42 krajów na świecie.

Od początku istnienia celem nadrzędnym było dostarczenie odbiorcy produktu najwyższej jakości i skuteczności. Jean D`Arcel przywiązuję ogromną wagę do badań, rozwoju oraz zapewnienia jakości, a także znajduje się w bliskich kontaktach z niezależnymi instytutami dermatologicznymi oraz mikrobiologicznymi.

Nasi klienci oczekują od nas szybkiego rozpoznawania nowych trendów, co prowadzić ma do tworzenia bardziej nowoczesnych produktów oraz metod pielęgnacji. Jest bardzo istotne, aby zapewnić firmie rozwój w przyszłości. Zanim produkt jest wypuszczony na rynek, wszystkie nowe składniki oraz materiały są poddawane programowi intensywnego testu. Dokładna selekcja materiałów do produkcji oraz ich ostrożne przetwarzanie jest podstawą wysokiego stopnia tolerancyjności i efektywności produktów Jean D`Arcel Cosmetique. Firmie zależy na uniwersalności kosmetyków, aby z takim samych powodzeniem mogły być stosowane zarówno w strefie równikowej, jak i okołobiegunowej, dlatego są testowane na reprezentatywnej grupie osób w ośrodkach badawczych na całym świecie. Dysponowanie nowoczesnym laboratorium, zakładem produkcyjnym, własne konfekcjonowanie kosmetyków oraz ściśle określona grupa odbiorców umożliwia pełną kontrolę i daje gwarancję, że klient otrzyma produkt najwyższej jakości.

Jean D’Arcel jako firma znająca potrzeby klientów i badająca trendy obecne w kosmetyce od kilku lat produkuje innowacyjne i niepowtarzalne połączenia składników aktywnych, które działają synergicznie jak np. retinol i witamina C, Q10 i aktywny tlen czy ekstrakt z kawioru i czysta woda morska.

Bogata oferta firmy dzieli się na trzy podstawowe programy pielęgnacyjne:
 • Oczyszczanie: podstawa prawidłowej pielęgnacji skóry. Odpowiednio dobrany produkt pozwala optymalnie oczyścić skórę i przygotować ją do wchłaniania substancji odżywczych.
 • Program Podstawowy: stworzony dla skór problematycznych wymagających szczególnej pielęgnacji i ochrony:
  • skóra sucha
  • skóra wrażliwa i naczynkowa
  • skóra mieszana i tłusta
  • zanieczyszczona i trądzikowa
 • Program Uzupełniający : profilowany.
  • Thalasso Visage - głębokie nawilżenie dzięki zastosowaniu substancji aktywnych pochodzenia oceanicznego: jedwabiu morskiego, alg i planktonu.
  • Vitaminee C - poprawa witalności i sprężystości dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej i najbardziej stabilnej cząsteczki witaminy C.
  • RetiVital C – odbudowuje i wzmacnia komórki skóry oraz poprawia jej ogólny wygląd dzięki unikalnemu połączeniu czystego retinolu i witaminy C.
  • Renovar® -Botox Like, nowoczesne odmładzanie i efektywna walka ze zmarszczkami mimicznymi.
  • Miratense - linia dla skór dojrzałych i najbardziej wymagających klientów spowalniająca efekty starzenia się skóry.
  • Multibalance - wszechstronny system pielęgnacji zapobiegający starzeniu się skóry oparty o fitohormony.
  • Q10 + O2 – głębokie dotlenienie i aktywizacja energii wewnątrz komórkowej.
  • Eclaicrissante –łagodne wybielanie i hamowanie tworzenia się melaniny.
  • Ayurveda – preparaty i filozofia masażu ayurvedyjskiego.
  • Thalasso Body – talasoterapia ciała
  • Solarie – ochrona przeciw słoneczna
  • Homme - linia produktów stworzona specjalnie do pielęgnacji skóry mężczyzn
Jean D’Arcel Cosmetique – partner kosmetyczek i kosmetologów

Zgodnie z naszą filozofią, nikt nie jest lepszą osobą do dostarczania klientom potrzebnych informacji o naszych produktach, niż profesjonalna, dobrze przygotowana kosmetyczka. Ponieważ tylko kosmetyczka jest w stanie rozpoznać rodzaj skóry klienta oraz zarekomendować użycie odpowiednich produktów. Uważamy, że najlepszym sposobem na zapewnienie efektywności działania metod pielęgnacji i utrzymania piękna skóry jest połączenie pielęgnacji w salonach kosmetycznych lub dermatologicznych z regularną pielęgnacją w domu.

OFERTA ZABIEGÓW

MENU Kosmetyki marki Jean D`Arcel w Salonie SilkTouch - Toruń

WYBIERZ SWOJĄ OFERTĘ

ZABIEGI DLA KOBIET ZABIEGI DLA MĘŻCZYZN

KONTAKT

SILKTOUCH Toruń ul. Grudziądzka 51B lok. 2 87-100 Toruń
tel: +48 795 942 985 torun@silktouch.pl

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek: 11.00 - 19.00 Sobota: 10.00 - 15.00
Mapa dojazdu