DEPILACJA WOSKIEM LYCON

Lycon - firma Lycon została założona w 1978 roku przez Lydię Jordane - światowej sławy kosmetologa. Lycon to lider na rynku kosmetycznym, jest używany na całym świecie i cieszy się zasłużoną renomą. Wiernymi fankami depilacji Lycon są m.in Victoria Beckham i Sienna Miller.

Woski Lycon są wybierane przez profesjonalistów jako produkt o najwyższej jakości.

Do produkcji wosków Lycon używa się naturalnych składników i najlepszej jakości żywic, są niezwykłe elastyczne i potrafią usuwać nawet najkrótsze włoski. Posiadają niską temperaturę topnienia dzięki czemu są bardzo delikatne dla skóry, nie powodują poparzeń i idealnie nadają się do depilacji najbardziej wrażliwych miejsc. Lycon oferuje szeroki wybór wosków co daje możliwość doboru odpowiedniego rodzaju wosku do indywidualnych potrzeb klienta.

Wybierając depilacje systemem Lycon nie musisz martwić się o zaczerwienioną skórę po zabiegu i uczucie dyskomfortu nawet gdy decydujesz się na depilację najbardziej wrażliwych miejsc - np. bikini, twarz czy pachy. Unikalny sposób wykonania zabiegu, produkty uzupełniające całkowicie eliminują podrażnienia. Dodatkowo woski Lycon wyróżniają się wyjątkowymi zapachami i kolorami co zdecydowanie umila zabieg. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się gładką skórą bezpośrednio po zabiegu.

W swojej ofercie depilacji Lycon nie zapominamy również o Panach. Mężczyźni coraz częściej decydują się na depilację okolic wrażliwych, dlatego wychodzimy im naprzeciw!

OFERTA ZABIEGÓW